KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12508413
nr 1250 8413
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Kustbild med båt. Olja på pannå, 21x31
Utrop:
700 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 29 april 2019
kl 20:13:25
400 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
900 kr